Siūlome šiuos mokėjimo būdus:

 • Grynieji pinigai arba banko kortele (apmokėjimas vietoje atsiimant pirkinį)
 • Bankinis pavedimas (išankstinis apmokėjimas per internetinį banką, sąskaita bus atsiųsta el. paštu)
 • Mokėjimas internetu (interneto banku, mokėjimo kortelėmis, internetinėmis mokėjimo sistemomis)
 • Lizingas (lengvai sumokėkite už pirkinį mokėdami dalimis)
 • ESTO 6 (Be pabrangimo, nevėluojant apmokėti, 6 lygiom dalim, per 6 mėn., su ESTO 6)


Su ESTO 6 galite apmokėti be pabrangimo, 6 lygiom dalim, per 6 mėn., jeigu laikysitės sutartyje nurodytų sąlygų! Į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, patvirtinkite savo užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 6 ir patogiai pasirašykite m. parašu, Smart-ID programėle arba su e. bankininkyste.

 • Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysite nevėluodami per tris mėnesius, Jūsų pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta.
 • Mėnesinę įmoką sudaro trečdalis pirkinių krepšelio sumos.
 • Naudojantis ESTO 6 apmokėjimo būdu, rekomenduojama mažiausia pirkinių krepšelio suma yra 120 eurų.
 • Pirkti su ESTO 6 gali visi 19–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO 6 paslaugas siūlo bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.

ESTO 6 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 6 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 6 įmokos skolinantis 410 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 48 mėnesių terminui, metinė palūkanų norma – 14,9 proc., mėnesinis administravimo mokestis – 2,90 eurų, mėnesio įmoka – 16,53 eurai, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 44,26 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 793,44 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

Patogiai stebėk savo pasirašytas sutartis per: profile.estopay.lt/login

ESTO kontaktinis telefonas: +370 5 24 09 988

Taupyk savo laiką, rinkis ESTO!

ESTO UAB (Įmonės kodas 305219905) [email protected]


 • KLIX

  • „Klix“ siūlo galimybę mokėti kortele, arba tiesiogiai iš banko sąskaitos, o taip pat mokėti dalimis, gavus paskolos pasiūlymą internetu ir pasirašius sutartį nuotoliniu būdu.
  • „Klix Pay by card“ yra galimybė mokėti VISA ir Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdami mokėjimą mokėjimo formoje galite sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti „Klix“ programėlėje – kitą kartą bet kurioje el. parduotuvėje turėsite galimybę atsiskaityti greičiau su „Klix“, nes kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. „Klix“ kortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.
  • „Klix“ mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Mokėdami taip pat galite išsaugoti savo sąskaitos duomenis ir kitą kartą atsiskaityti paspaudę vos porą mygtukų. Norėdami atlikti mokėjimą, pasirinkite savo banką, prisijunkite ir patvirtinkite mokėjimą. „Klix“ yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).

  KAS GALI PIRKTI PREKES UŽ PASKOLĄ?

  -Bet kuris nuolatinis Lietuvos gyventojas.

  -Paskolos gavėjas turi turėti nuolatines oficialias mėnesines pajamas.

  -Paskolos gavėjo amžius: 18 metų ir daugiau.

  -Paskolos suma: nuo 70 iki 15 000 EUR.

  -Paskolos terminas: nuo 1 iki 36 mėnesių.

  -Pradinis įnašas nuo 0 %*