Baltijos šalių atstovybė SIA „Bajtel.LV“ buvo įkurta 2007 metų pabaigoje remiantis sėkminga ir ilgamete patronuojančios bendrovės „Bajtel“ patirtimi aukštųjų technologijų srityje Lenkijos rinkoje. Klientai ir tiekėjai vertina „Bajtel.LV“ kaip nepriklausomą, stabilų ir atsakingą partnerį.


„Bajtel.LV“ yra stiprus Baltijos šalių aukštųjų technologijų elektronikos rinkos žaidėjas, siūlantis tris pagrindines produktų linijas: nešiojamą navigacijos įrangą, išmaniuosius telefonus ir IT produktus. Be to, „Bajtel.LV“ yra automobilių navigacijos įrangos platinimo rinkos segmento lyderis Baltijos šalyse, atstovaujantis populiariausius navigacijos įrangos gamintojų prekinius ženklus. Įmonės produktų asortimentas ir toliau auga, siūlomos technologijų srities rinkos naujovės užtikrina visų sandorio šalių gaunamą naudą. Pagrindinis įmonės augimo stimulas – patenkinti klientai.


„Bajtel.LV“ veikla grindžiama tvirtais ryšiais su partneriais, didžiausia pirmenybė teikiama jų interesų ir tikslų užtikrinimui. Kitaip tariant, SIA „Bajtel.LV“ didžiausia vertybe laiko glaudų bendradarbiavimą su partneriais ir individualų požiūrį į juos. Sėkmės siekiama naudojant patikrintus ir efektyvius verslo mechanizmus bei pagrįstus šiuolaikinius sprendimus.


„Bajtel.LV“ klientai – stambūs ir gerai žinomi elektronikos parduotuvių tinklai Baltijos šalyse, automobilių importuotojai ir pardavėjai, specializuotų parduotuvių tinklai, didmenininkai, regioninės elektronikos parduotuvės ir įvairūs prekybos agentai bei instituciniai B2B segmento partneriai.