Mill Glass GL800LWIFI WHITE 800W
Brand:
Mill
SKU:
GL800LWIFI3
Add to cart
Garmin shop:
0-1 days
Omniva parcel machine:
2-3 days
Courier shipping Vilnius:
1-2 days
Courier shipping Lithuania:
1-2 days
In stock
Quantity in stock:
1 pcs
Specification
Basic information
Same brand products
Convectors
Mill Gen 3 LED Steel WiFi BT 1200W
Convectors
Accessories for smart homes
MILL TERMOSTATE WIFI3 SOCKET, Bluetooth, White
Product with damaged box
DB Mill Fan Heater Mechanical W/Feet BLACK 1800W
Relation products
Mill
Mill IB800L DN Steel 800W